• Sales: +98 912 1543484, 
  • Sites:  IRAN

 

  • 20140410 132610
  • 20140104 16570
  • 20140410 132854
  • 20140104 165759

فیلامنت وایندینگ، پیچش پیوسته نخ (الیاف) بر روی مندرل دوار بر اساس الگوهای از پیش تعیین شده است. این روش ساخت، بیشترین کنترل بر قرار دهی الیاف در موقعیت خواسته شده را دارد و در نتیجه یکنواختی ساختار را فراهم می کند. در روش پیچش خیس، الیاف با عبور از حمام رزین آغشته به رزین می گردند اما در روش خشک، الیاف از پیش آغشته به رزین می باشند. در هر دو حالت پس از تکمیل پیچش لایه ها، قطعه در کوره جهت پخت قرار می گیرد و سپس مندرل از داخل قطعه کامپوزیتی بیرون کشیده می شود (یا در برخی موارد مندرل بخشی از قطعه می شود).

  • واحد پشتیبانی

  • واحد فروش

  • FiberCad

  • سیستم آغشته سازی

ما بر این باوریم که پشتیبانی، بخشی جدایی ناپذیر از یک ارتباط موفق و طولانی مدت با مشتری است.

تلفن همراه:                09121543484- کاظمی

تلفن :                        56545557-021

فکس :                      56545106-021

پست الکترونیکی :      support@sancom.ir

آدرس: تهران، جاده قدیم قم، عبدل آباد، خیابان 17 شهریور، پلاک 121

________________________________________________________


تیم فروش ما برای کمک به مشتریان و مشاوره جهت انتخاب بهترین محصول متناسب با نیاز آنها و پاسخ به سوالات عمومی فعال می­باشد.

پست الکترونیکی :           sales@sancom.ir

تلفن همراه:          09121543484- کاظمی

تلفن :                  56545557-021

فکس :                56545106-021

آدرس: تهران، جاده قدیم قم، عبدل آباد، خیابان 17 شهریور، پلاک 121

درباره نرم افزاراین نرم افزار بسیار پیشرفته بوده و استفاده از آن برای کاربر راحت است، نرم افزار طراحی نوین دارای الگوهای پیچشی توسعه یافته در طراحی و مدل سازی قطعات پیچیده می باشد. توانایی آن برای طراحی و تجزیه و تحلیل قطعات پیچیده و برای تعریف مسیرهای مطلوب نخ و جابجایی محورهای مورد نیاز ماشین برای تولید بهینهه قطعات بی نظیر است. این نرم افزار ، شبیه سازی های پییچشی را با سهولت انجام داده و به کاربر اجازه تجزیه و تحلیل سناریوهای متعدد پیچشی را می دهد. در این نرم افزار، الگوهای پیچشی و مسیرهای فایبر با تعریف هندسه مندرل و پارامترهای پیچشی ایجاد و فایل حرکتی لازم برای ماشین جهت پیچش قطعه از دو تا شش محور تولید می‌شود. هندسه مندرل نیز یا با پر کردن منوهای ساده (پارامترهای هندسی) و یا با وارد کردن هندسه CAD تعریف می‌شود.

الگوها

الگوها با دو روش جئودزیک (بدون اصطکاک و بدون لغزش) و اصطکاکی یا غیر جئودزیک (با تعریف ضریب اصطکاکی و بدون لغزش) ایجاد می شود. در روش جئودزیک نرم افزار پس از شبیه سازی، کلیه حالت های پیچشی ممکن را به کاربر پیشنهاد می دهد و حالت بهینه را نیز براساس حداقل مقدار خطا و زمان پیچش پیشنهاد می کند و در روش اصطکاکی با انتخاب گزینه غیر جئودزیک و تعیین ضریب اصطکاک اجازه تغییر زاویه در طول مندرل داده می شود و یا امکان پیچش با زاویه ثابت و یا ضخامت ثابت در طول مخروط مورد بررسی و نزدیکترین حالت ممکن به حالت مورد درخواست پیشنهاد می گردد. این نرم افزار امکان ایجاد مسیرهای پیچشی انتقالی از یک لایه به لایه دیگر با استفاده از مدل سازی اصطکاکی را نیز می دهد. همچنین این نرم افزار با قابلیت نمایش تغییر زاویه و ضخامت لایه ها در طول مندرل و سرعت مصرف الیاف بر حسب زمان و مکان  به صورت دو بعدی، به کاربر این امکان را می دهد تا الگوهای پیچش را با کمترین آزمایش و خطا ایجاد کند.

 

لینک مطلب کامل

 بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

 

034

 

توضیح مختصر

سیستم آغشته سازی

آغشته سازی رزین یک فرایند لازم برای تولید قطعات کامپوزیتی با روش فیلامنت وایندینگ می باشد. آغشته سازی نامناسب الیاف می تواند منجر به ضعف باند های بین لایه ای وهمچنین ضعف انتقال نیروها به الیاف و شکست پیش از انتظار ساختار کامپوزیت شود.

بطور کلی حمام رزین (سیستم آغشته سازی) از دو نوع می باشند و عبارتند از :


1- حمام رزین غلطک دار: که نسبت به حمام رزین عمیق آغشته سازی دقیق تری را انجام می دهد.

2- حمام رزین عمیق: که به طور کلی برای پیچش فایبرگلاس با حجم بالا استفاده می شود.


مشاهده اصل مطلببرای مشاهده مطلب به اینجا بروید.

 ________________________________________________________

نظر سنجی شماره یک

طراحی وب سایت و نحوه دسترسی شما به مطالب چگونه است؟

نتایج

بازدید کنندگان وب سایت

ما 3 مهمان آنلاین داریم

User Menu

آمار بازديد

مشاهده بازدیدهای مطالب و محتوا : 86757

درباه ما

_________________________________________________________

شرکت صنکام (نوآوران صنعت کامپوزیت) در سال 1389 به عنوان یک شرکت مهندسی خلاق در تهران تاسیس شد. این شرکت در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات تولید کامپوزیت با روش فیلامنت وایندینگ و همچنین تولید کلیه قطعات کامپوزیتی قابل تولید با این روش، مشغول می‌باشد.

شرکت صنکام پیشرو در زمینه تولید تجهیزات و قطعات فیلامنت وایندینگ می‌باشد. این شرکت با ارائه روش‌های ابتکاری و مقرون به صرفه فیلامنت وایندینگ برای مشتریان خود، سعی نموده به پیشرفت کامپوزیت کشور کمک نماید.
همچنین این شرکت برای اولین بار در ایران اقدام به تولید مخازن FRP با لاینر یکپارچه پلی اتیلنی، مخصوص صنعت تصفیه آب در سایزهای مختلف و نیز مخازن فشار بالا (بالای 100 اتمسفر) جهت استفاده در صنایع مختلف نموده است.

تماس با ما

_________________________________________________________

تلفن همراه:                    09121543484           کاظمی

                                     Email: kkf.kazemi@gmail.com

                                     021-56545557

                                     021-56545106

You are here Home